Hej hej jesteśmy normalna para szukająca drugiej pary lub kobiety (Bi) lubimy miła atmosferę i pikanterię samotnych panów nie szukamy rozmowa telefoniczna pomiędzy paniami jest konieczna czyli pisanie że teraz pani jest w pracy albo coś tam to proszę sobie darować pozdrawiamy serdecznie I zapraszamy do zapoznania się