Tmavý režim
O mněWitamy wszystkich 😊
Flowchart:
Rozmowa na czacie => kilka zdjec => krotki video call => spotkanie na zywo.
Jestesmy malzenstwem z kilkuletnim stazem 😊 Jesli razem stwierdzimy, ze chcemy czegos sprobowac, to tylko razem, nic osobno. Poki co sie rozgladamy 😜
EDIT 05/2026:
My pokazujemy twarze, kierunek i wartosci, bo wierzymy, ze relacja zaczyna sie od wzajemnosci. Bez tego trudno o autentyczne zainteresowanie. Jestesmy hetero i tylko w tym kierunku mozemy kroczyc.
Po wstepnej wymianie zdan (tzn. pogaduchy) spotkajmy sie na zywo na zwyklej i zupelnie niezobowiazujacej kawie/drinku/piwku. Poznajmy sie lepiej, a pozniej sie zobaczy, co dalej ze znajomoscia. Idea jest taka, aby zdjecie bylo widoczne, gdy my jestesmy obecni, a nie dodawane i kasowane przed naszym obejrzeniem.
Informacja dla Pary: Jesli wiecie, ze nie macie czasu w pt, sb po godz. 19, to lepiej sie nie odzywajcie, gdyz tracicie swoj i nasz czas. Jak sobie poradzisz z dostepnoscia, to Wasza sprawa, ale badzcie gotowi poswiecic sobie chociaz pare godzin.
Na kogo jestesmy otwarci? 🔍
Para (30-50 lat) – w formacie 2K+2M WYLACZNIE.
==Naszym zdaniem TYLKO KRAKÓW== ma sens.
Nasze zasady ⚠️
🚫 Pary ponizej 30 - bez szans - roznica wieku ma znaczenie
🚫 Nie tolerujemy chamstwa i wulgarnosci
🚫 Osobom zaniedbanym – dziekujemy
🔒 Poufnosc i zaufanie to podstawa
👫 Spotykamy się tylko jako para
💰 Zero finansowych propozycji – tylko dla przyjemności!
⏳ Nie interesuja nas spotkania na dziś ani na jeden raz – jestesmy otwarci na stale znajomosci.
Zastanawiamy się nad: DVP/DPP (mozecie wygooglowac).
Preferujemy zdecydowanie OSOBY POWYŻEJ 35 lat. (Update: W wybranych przypadkach, kryterium wieku może zniknac ale tylko wtedy jak macie zdjecia [tak 2-3 zdjecia] na profilu i naszym zdaniem wygląd jest atrakcyjny)
Mile widziany Pan z 180 cm, najlepiej 185+ cm.
Profile typu DUCH bez widocznych zdjec na profilu lub kasujace zdjecie, gdy piszecie do nas 2 min pozniej (tzw. dyskretne maja szanse blisko zeru) - uznajemy wzajemnosc. Chcesz zobaczyc nas, to sie najperw pokaz (miejcie zdjecie na profilu lub zostawcie w czacie, wiemy co to dyskrecja).
Drodzy, nie zapraszajcie nas do znajomych, nie majac kompletnie kontaktu z nami wczesniej. Osoby zbierajace zdjecia zawioda sie, gdyz nie udostepniamy widokow.
Lubimy rozmowy na poziomie. Szanujmy się nawzajem.
*Tak wyglądałem x lat temu. Kogo to obchodzi? Żyjemy tu i teraz. Spotkania mogą mieć miejsce dziś, jutro lub w przyszłym tygodniu. Do tego czasu nikt nie będzie wyglądał jak wtedy (x lat temu) - taka luźna myśl. Szanujmy swój czas, bardzo o to prosimy.
Chcecie nawiazac znajomosc z nami, super, cieszymy sie, ale miejcie zdjecia sylwetki i lub twarzy aktualne, predzej czy pozniej dojdzie do spotkania i sie zobaczymy. Reasumujac aktualne zdjecia.
Za płatne propozycje możemy zaproponować BAN.
Jestesmy otwarci na stały uklad. Poufność i dyskrecja to podstawa.
Spotykamy się wylacznie jako para !
Wiadomości w stylu “dziś, teraz”, “wpadnijcie do nas” (jak jest już po godz. 21), a wcześniej nie wymieniliśmy 20 zdań, to kasowane z automatu.
Jak nie pisać:
• Hej ;) spotkanie z rana ;)?
[mamy czas z rana => para ma się dostosować, aby się spotkać z rana, niedoczekanie]
• Kawa z rana / kawa do południa?
[kolejny przykład niedojrzałości. Pracujemy 9-17 lub mamy zobowiazania, rodzinę, nikt nie żyje w próżni, czas dorosnąć]
Flowchart:
Rozmowa na czacie => kilka zdjec => krotki video call => spotkanie na zywo.
Jestesmy malzenstwem z kilkuletnim stazem 😊 Jesli razem stwierdzimy, ze chcemy czegos sprobowac, to tylko razem, nic osobno. Poki co sie rozgladamy 😜
EDIT 05/2026:
My pokazujemy twarze, kierunek i wartosci, bo wierzymy, ze relacja zaczyna sie od wzajemnosci. Bez tego trudno o autentyczne zainteresowanie. Jestesmy hetero i tylko w tym kierunku mozemy kroczyc.
Po wstepnej wymianie zdan (tzn. pogaduchy) spotkajmy sie na zywo na zwyklej i zupelnie niezobowiazujacej kawie/drinku/piwku. Poznajmy sie lepiej, a pozniej sie zobaczy, co dalej ze znajomoscia. Idea jest taka, aby zdjecie bylo widoczne, gdy my jestesmy obecni, a nie dodawane i kasowane przed naszym obejrzeniem.
Informacja dla Pary: Jesli wiecie, ze nie macie czasu w pt, sb po godz. 19, to lepiej sie nie odzywajcie, gdyz tracicie swoj i nasz czas. Jak sobie poradzisz z dostepnoscia, to Wasza sprawa, ale badzcie gotowi poswiecic sobie chociaz pare godzin.
Na kogo jestesmy otwarci? 🔍
Para (30-50 lat) – w formacie 2K+2M WYLACZNIE.
==Naszym zdaniem TYLKO KRAKÓW== ma sens.
Nasze zasady ⚠️
🚫 Pary ponizej 30 - bez szans - roznica wieku ma znaczenie
🚫 Nie tolerujemy chamstwa i wulgarnosci
🚫 Osobom zaniedbanym – dziekujemy
🔒 Poufnosc i zaufanie to podstawa
👫 Spotykamy się tylko jako para
💰 Zero finansowych propozycji – tylko dla przyjemności!
⏳ Nie interesuja nas spotkania na dziś ani na jeden raz – jestesmy otwarci na stale znajomosci.
Zastanawiamy się nad: DVP/DPP (mozecie wygooglowac).
Preferujemy zdecydowanie OSOBY POWYŻEJ 35 lat. (Update: W wybranych przypadkach, kryterium wieku może zniknac ale tylko wtedy jak macie zdjecia [tak 2-3 zdjecia] na profilu i naszym zdaniem wygląd jest atrakcyjny)
Mile widziany Pan z 180 cm, najlepiej 185+ cm.
Profile typu DUCH bez widocznych zdjec na profilu lub kasujace zdjecie, gdy piszecie do nas 2 min pozniej (tzw. dyskretne maja szanse blisko zeru) - uznajemy wzajemnosc. Chcesz zobaczyc nas, to sie najperw pokaz (miejcie zdjecie na profilu lub zostawcie w czacie, wiemy co to dyskrecja).
Drodzy, nie zapraszajcie nas do znajomych, nie majac kompletnie kontaktu z nami wczesniej. Osoby zbierajace zdjecia zawioda sie, gdyz nie udostepniamy widokow.
Lubimy rozmowy na poziomie. Szanujmy się nawzajem.
*Tak wyglądałem x lat temu. Kogo to obchodzi? Żyjemy tu i teraz. Spotkania mogą mieć miejsce dziś, jutro lub w przyszłym tygodniu. Do tego czasu nikt nie będzie wyglądał jak wtedy (x lat temu) - taka luźna myśl. Szanujmy swój czas, bardzo o to prosimy.
Chcecie nawiazac znajomosc z nami, super, cieszymy sie, ale miejcie zdjecia sylwetki i lub twarzy aktualne, predzej czy pozniej dojdzie do spotkania i sie zobaczymy. Reasumujac aktualne zdjecia.
Za płatne propozycje możemy zaproponować BAN.
Jestesmy otwarci na stały uklad. Poufność i dyskrecja to podstawa.
Spotykamy się wylacznie jako para !
Wiadomości w stylu “dziś, teraz”, “wpadnijcie do nas” (jak jest już po godz. 21), a wcześniej nie wymieniliśmy 20 zdań, to kasowane z automatu.
Jak nie pisać:
• Hej ;) spotkanie z rana ;)?
[mamy czas z rana => para ma się dostosować, aby się spotkać z rana, niedoczekanie]
• Kawa z rana / kawa do południa?
[kolejny przykład niedojrzałości. Pracujemy 9-17 lub mamy zobowiazania, rodzinę, nikt nie żyje w próżni, czas dorosnąć]
Hledám
Lidi pohlaví:Pár
Za účelem:Náhodné seznámení, Živé setkání, Sex bez závazků, Delší známosť
Ve věku:z35do48let
Údaje
Jméno:Onyx a Agat
Jazyk:Angličtina, Polština
Výška:188 a 167 cm
Postava:Atletická a Atletická
Znamení zvěrokruhu:Ryby a Kozoroh
Vlasy:Blond a Blond
Stav:Ve vztahu
Děti:Mám
Pití:Piju občas a Piju občas
Kouření:Nekouřím a Nekouřím
Dosažené vzdělání:Vysokoškolské a Vysokoškolské













