Tmavý režim


O mněChcesz/cie się poznać, spotkać lub po prostu pogadać, polubcie zdjęcie to się odezwę 😉
Cześć,
z miłą chęcią nawiąże towarzyskie relacje z fajną, wygadaną i szczerą kobietą lub parą. Jeśli jesteście otwarci i lubicie poznawać nowe osoby to nie traćmy czasu i dajmy sobie szansę. Chcesz porozmawiać a nie masz vipa, zostaw po sobie ślad (likefollow/whatever) a się odezwę.
PS. nazwa już dawno nieaktualna, taki brodaty tylko z lekkim zarostem…
STATUS „spotkam się” OZNACZA ŻE SZUKAM NA TERAZ KOGOŚ BY MIŁO SPĘDZIĆ CZAS! 😉
Cześć,
z miłą chęcią nawiąże towarzyskie relacje z fajną, wygadaną i szczerą kobietą lub parą. Jeśli jesteście otwarci i lubicie poznawać nowe osoby to nie traćmy czasu i dajmy sobie szansę. Chcesz porozmawiać a nie masz vipa, zostaw po sobie ślad (likefollow/whatever) a się odezwę.
PS. nazwa już dawno nieaktualna, taki brodaty tylko z lekkim zarostem…
STATUS „spotkam się” OZNACZA ŻE SZUKAM NA TERAZ KOGOŚ BY MIŁO SPĘDZIĆ CZAS! 😉
Hledám
Lidi pohlaví:Žena, Pár
Za účelem:Náhodné seznámení, Živé setkání, Sex bez závazků, Delší známosť
Ve věku:do69let
Preference
Údaje
Jméno:Bartek
Jazyk:Polština
Výška:173 cm
Postava:Štíhlá
Znamení zvěrokruhu:Býk
Vlasy:Brunet(ka)
Stav:Svobodný(á)
Děti:Nemám
Pití:Nepiju
Kouření:Kouřím občas
Warszawa, znajdzie się jeszcze ktoś dyspozycyjny i chętny na spotkanie? Mile widziane pary i kobiety. 😉
Ktoś dzisiaj jakieś spotkanie?
Ktoś z okolic Oświęcimia chętny teraz na spotkanie?
Přidal nové soukromé snímek.
Znajomi K(31)M(34) są teraz w Oświęcimiu i szukają pary bądź singli na spotkanie. Znajdzie się ktoś chętny potowarzyszyć im tej nocy?
Okolice Oświęcimia, zapraszam do siebie lub to ja mogę was odwiedzić. Jest ktoś chętny na konkretne spotkanie, które zakończy sie przyjemnością dla jednej jak i drugiej strony. Priv K i KM
Zaproszę do siebie, jest ktoś chętny?
Mam jutro wolne i chętnie bym się z kimś spotkał, jestem dostępny od rana i zapraszam do siebie. Jeśli masz/cie czas dopiero wieczorem to również chętnie, w sobotę również też jestem wolny od rana. A może ktoś z was ma jakąś ciekawą propozycję? Chętnie jakaś impreza w większym gronie.
