Tmavý režim
O mněCzytanie profilu jest trudne...wiem. nie spotykam się.
Hledám
Lidi pohlaví:Žena, Pár
Za účelem:Náhodné seznámení
Ve věku:z25do40let
Preference
Údaje
Jméno:Paula
Jazyk:Polština
Výška:163 cm
Postava:Štíhlá
Znamení zvěrokruhu:Kozoroh
Vlasy:Blond
Stav:Svobodný(á)
Pití:Piju občas
Kouření:Kouřím občas
Dosažené vzdělání:Vysokoškolské
Přidal nové soukromé snímek.
Přidal nové soukromé snímek.
Přidal nové soukromé snímek.
Přidal nové soukromé snímek.
Drodzy panowie.... muszę się czymś pochwalić bo zwariuję. Pytanie do Was drodzy szefowie tego świata: czy gdzieś u mnie w profilu jest napisane, że szukam faceta? Szczerze przeglądam swój profil już chyba z setny raz i takiej informacji nie dostrzegam. Powiedzcie mi zatem jak to jest? Ja wiem, że to portal nastawiony na grzmoty, i każdy tu jest dobrowolnie, jednak pole "szukam" ktoś kiedyś tworząc portal - wymyślił. Używajmy i czytajmy ze zrozumieniem. To drugie nawet ważniejsze. 90 % wiadomości to albo jedno słowo, albo zdanie typu: obciagniesz dziś?, wyruchać? zalać cię? Chetnie dziś? Czy moje ulubione....statusy.... też je kiedyś ktoś wymyślił....po co? Wytłumaczę....zielona kropka - dostępna, różowa - brzmi lepiej, chętnie się spotkam zgodnie z preferencjami o których wyżej, lub jak zaznacze w osobnym poście z kimś innym. I ostatnia - siwa, dodam ma opis " nie przeszkadzać" i co? Status ustawiony a wiadomości nadal przychodzą! Wszyscy pracujecie w telemarketingu że nieważne że ktoś was odrzuca dzwonicie znowu, albo ktoś mówi "nie" a wy "pani to kupi" ? Seriooo. Tym sposobem traci się wiarę w facetów i poziom ich inteligencji. Choć minimum przyzwoitości i kultury. Zajrzałam na chwilę mając 30 wiadomości...po napisaniu tego tekstu mam ich 56....🙄 Dobranoc
Přidal nové soukromé snímek.


