Tmavý režim


O mněWitajcie.
Na wstępie bardzo proszę, przeczytajcie nasz opis i szanujcie nasz jak i Wasz czas ... Będzie nam bardzo miło przeczytać i odpowiedzieć na poważną wiadomość oraz zapoznać się i spojrzeć sobie w oczy.
Jesteśmy małżeństwem po czterdziestce i mniej więcej wokół czwórki z przodu kręcą się nasze zainteresowania zapoznawcze. Zanim się z kimś spotkamy wymagamy dłuższej rozmowy choćby nawet o "dupie marynie" - Istotne dla nas jest z kim mamy do czynienia ;-) NIE TOLERUJEMY alkoholu ani tytoniu.
Nie interesują nas znajomości wirtualne - skajpy, kamerki ... Nie odpowiadamy na głupie uśmieszki, hejki, jednozdaniowe maile ani wiadomości zawierające więcej błędów niż słów ....
Jeśli do nas piszecie wiadomość i chcecie być poważnie potraktowani, wysilcie trochę mózgownicę i napiszcie kilka zdań o sobie, pokażcie jak wyglądacie, zainteresujcie nas...
Jesteśmy estetami i poważnie traktujemy pobyt tutaj więc jeśli nie masz nic sensownego do pokazania ani napisania nie próbuj ... Wiadomości pozostaną bez odpowiedzi.
Do znajomych nie przyjmujemy nieznajomych - to miejsce tylko dla poznanych w realnym świecie.
NIGDY nie jeździmy po kraju w celach zapoznawczych !! Spotykamy się tylko wieczorami, najczęściej Zamościu, wyjątkowo w Lublinie.
Szanowni Panowie - "Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów ..."
Pozdrawiamy serdecznie.
Tomek i Emila
Na wstępie bardzo proszę, przeczytajcie nasz opis i szanujcie nasz jak i Wasz czas ... Będzie nam bardzo miło przeczytać i odpowiedzieć na poważną wiadomość oraz zapoznać się i spojrzeć sobie w oczy.
Jesteśmy małżeństwem po czterdziestce i mniej więcej wokół czwórki z przodu kręcą się nasze zainteresowania zapoznawcze. Zanim się z kimś spotkamy wymagamy dłuższej rozmowy choćby nawet o "dupie marynie" - Istotne dla nas jest z kim mamy do czynienia ;-) NIE TOLERUJEMY alkoholu ani tytoniu.
Nie interesują nas znajomości wirtualne - skajpy, kamerki ... Nie odpowiadamy na głupie uśmieszki, hejki, jednozdaniowe maile ani wiadomości zawierające więcej błędów niż słów ....
Jeśli do nas piszecie wiadomość i chcecie być poważnie potraktowani, wysilcie trochę mózgownicę i napiszcie kilka zdań o sobie, pokażcie jak wyglądacie, zainteresujcie nas...
Jesteśmy estetami i poważnie traktujemy pobyt tutaj więc jeśli nie masz nic sensownego do pokazania ani napisania nie próbuj ... Wiadomości pozostaną bez odpowiedzi.
Do znajomych nie przyjmujemy nieznajomych - to miejsce tylko dla poznanych w realnym świecie.
NIGDY nie jeździmy po kraju w celach zapoznawczych !! Spotykamy się tylko wieczorami, najczęściej Zamościu, wyjątkowo w Lublinie.
Szanowni Panowie - "Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów ..."
Pozdrawiamy serdecznie.
Tomek i Emila
Hledám
Lidi pohlaví:Pár
Za účelem:Živé setkání, Sex bez závazků, Delší známosť
Ve věku:z30do50let
Preference
Údaje
Jméno:Emila a Tomek
Jazyk:Polština
Výška:168 a 184 cm
Postava:Štíhlá a Několik přebytečných kilogramů
Znamení zvěrokruhu:Kozoroh a Kozoroh
Vlasy:Brunet(ka) a Ostatní
Stav:V manželství
Děti:Mám
Pití:Nepiju a Nepiju
Kouření:Nekouřím a Nekouřím
Dosažené vzdělání:Vysokoškolské a Vysokoškolské
Přidal nové soukromé snímek.
Přidal nové soukromé snímek.
Přidal nový soukromý film.
Přidal nové soukromé snímek.
Přidal nové soukromé snímek.
Přidal nové soukromé snímek.
Přidal nové soukromé snímek.
Přidal nové soukromé snímek.
Přidal nové soukromé snímek.
Přidal nové soukromé snímek.
