Background
Muž,31 let,Wasilków, Polsko
6073
Naposledy online: 28.06.2026, na webu od:
O mněSzukam dyskretnej znajomości. Kogoś z kim po pracy mógłbym się spotkać na szybką akcję na na dawkach. Lubię tesz sexsting. Nie mam vipa chcesz się poznać wpierw napisz a nie wysyłasz zaproszenia nie kolekcjonuje znajomych. Jest to moje 6 podejście na tym profilu , jeśli i tym razem wyjdzie lipa kasuje konto i nie wrócę już tu nigdy.
PS: uwielbiam zalewać fotki dojrzałych kobiet :)
Hledám
Lidi pohlaví:Žena, Pár, Transsexuálů
Za účelem:Jednorázové dobrodružství, Virtuální seznámení, Sex bez závazků
Údaje
Jazyk:Polština
Postava:Štíhlá
Znamení zvěrokruhu:Ryby
Vlasy:Ostatní
Stav:V manželství
Děti:Mám
Pití:Piju občas
Kouření:Líbí se mi
Dosažené vzdělání:Střední
Narvil30
(Editovaný)
Czy dziś coś się dzieje na nadawkach?
Lipa niedawno zrobilem sobie spacer to samochodów parę stało ale ani jednej pary :( Jak wchodzilem na parking to jakaś para wjechała tylko na parking i zrobiła szybką nawrotke nieopłaca się już tam chodzić. Dawno one umarły:(
Narvil30
Dziś na nadawkach stały 3 auta w krzakach nikt się nie dyma ale w jednym aucie na tylnim siedzeniu koleś zabawiał się sam dildem na parkingu a w drugim walił konia. Czyli teraz wszystko przeniosło się na parking
Bstok85
O której to było ;-)?
Light88
Mogłeś im pomóc
Narvil30
(Editovaný)
Byłem niedawno na nadawkach przejazdem zobaczyć czy cos jest na parkingu tylko w czarnej boże koleś siedział na tylnim siedzeniu ,jeden rowerzysta,i jeden opalajoncy się nad wodą tak ogólnie to lipa myslałem że pogoda super to ktoś bendzie się bzykał ale niestety cisza :( PS :Uwaga na kleszcze!!
Narvil30
Czemu po ślubie i pojawieniu się dziecka wszystko się sypie ?? :((
Narvil30
Na nadawkach dalej lipa nikt się nierucha a aut parę jest droga dojazdowa jest coraz gorszą podobno mają kłaśc nową nawierzchnię.
Narvil30
Chętnie zawale do fotki czyjejś żony lub kobiety
Narvil30
Na nadawkach niestety dalej lipa dziś tylko wentkarze
Narvil30
Coś się dziś dzieje w nadawkach ?
Narvil30
Dawno temu na nadawkach było fajnie przyjezdzały pary opalały się kompały jak przechodzileś przez krzaki niebylo starych natrentów którzy się do cb dobierali bez zgody a teraz to kompletna dzicz niby auta stoją ale i tak niema z kim słowa zamienić ani zobaczyć coś ciekawego :( wracam do domu nigdy niespelnie swego marzenia aby być obserwatorem jakieś dymajoncej się parki :(
Narvil30
Jestem teraz na nadawkach jest trochę ludzi ale niestety nikt się niedyma
Radoslawmajewski7
Dramat... ale dzięki za info XD