Tmavý režim


O mněZnajomości preferowalnie na dłużej. O jakim zabarwieniu? W tej kwestii jestem dość otwarty.
Szukam emocji, ekscytacji. Dobrego seksu, rzecz jasna też.
O mnie słów kilka:
Myję się. Mam zęby (inne części ciała w zasadzie też). Trenuję regularnie, ale nie kulturystykę. Jestem inteligentny - co nie znaczy, że nie zdarza mi się zrobić, albo napisać czegoś głupiego. Mam poczucie humoru, z dużą ilością sarkazmu i abstrakcji. Jestem realny. Nie kupię Ci vipa (po co...?). Nie sponsoruję. Nie oceniam. Switch.
Gdybyśmy przypadkiem trafili na siebie w "realu", jestem pewien, że przynajmniej rozmowa mogłaby być interesująca. Tutaj zostaje czat, ograniczony jak diabli, niestety.
Obecnie bez VIP. Pisz śmiało, jeśli masz chęć. Jeśli chcesz, żebym ja się odezwał, polub zdjęcie. Nie obiecuję, że napiszę, ale na pewno zauważę.
Szukam emocji, ekscytacji. Dobrego seksu, rzecz jasna też.
O mnie słów kilka:
Myję się. Mam zęby (inne części ciała w zasadzie też). Trenuję regularnie, ale nie kulturystykę. Jestem inteligentny - co nie znaczy, że nie zdarza mi się zrobić, albo napisać czegoś głupiego. Mam poczucie humoru, z dużą ilością sarkazmu i abstrakcji. Jestem realny. Nie kupię Ci vipa (po co...?). Nie sponsoruję. Nie oceniam. Switch.
Gdybyśmy przypadkiem trafili na siebie w "realu", jestem pewien, że przynajmniej rozmowa mogłaby być interesująca. Tutaj zostaje czat, ograniczony jak diabli, niestety.
Obecnie bez VIP. Pisz śmiało, jeśli masz chęć. Jeśli chcesz, żebym ja się odezwał, polub zdjęcie. Nie obiecuję, że napiszę, ale na pewno zauważę.
Hledám
Lidi pohlaví:Žena
Za účelem:Náhodné seznámení, Živé setkání, Sex bez závazků, Delší známosť
Ve věku:z18let
Preference
Údaje
Jazyk:Polština
Výška:180 cm
Postava:Průměrná
Znamení zvěrokruhu:Váha
Vlasy:Brak
Stav:V otevřeném vztahu
Děti:Mám
Pití:Piju občas
Kouření:Nekouřím
Dosažené vzdělání:Vysokoškolské
A może rowerem przez las, w poszukiwaniu ciekawych... Miejsc?
Spontan testing day 2... ;) Ciekawe, ile oszustw się dzisiaj trafi 😉
DZ słynie z kilku rzeczy, ale na pewno nie ze spontaniczności użytkowników - z jasnych przyczyn... Może jednak dzisiaj, ktoś reflektuje jakiś wieczorny wypad...? ;)
Jaki scenariusz wolisz? A. Bez wymiany zdjęć, umawiamy się na kawę... Ja jestem wcześniej, żebyś miała pole manewru w razie chęci. Jeśli podejdziesz do stolika... Rozmawiamy. Może coś zjemy? A dalej... Gdzie fantazja poniesie... Lub do domu.
B. Wymieniamy się zdjęciami. Jeśli jest zaczątek chemii... Umawiamy się w hotelu. Nie musimy rozmawiać.
B. Wymieniamy się zdjęciami. Jeśli jest zaczątek chemii... Umawiamy się w hotelu. Nie musimy rozmawiać.
Přidal nové soukromé snímek.








